Коли буде вода в с. Лісові Гринівці???

27 декабря 2020

Хочу Вам зазначити, що КП "Лісовогринівецьке" заплатило за водопостачання с. Лісові Гринівці 12500грн. за листопад місяць, саме стільки нам коштувало наповнити мережу водою та випробувати цілісність системи, з чого ми зробили висновки, що водогін готовий до експлуатації. Залишилися бюрократичні моменти). На даний момент водопостачання припинено.

Подача води буде відновлено при умові 100% оформлення договорів з споживачами, які підєднанні до водогону.

Договір підписується за умови:

1. Має бути лічильник, який ми опломбовуємо. (Лічильник купуєте ви, і монтуєте за власні кошти).

2. Лічильник має бути в колодязі (це може бути круг, мурований колодязь, та хоч бункер до якого в нас має бути цілодобовий доступ) перед першим розгалуженням системи. Розміщення колодязя може бути як біля дороги, так і на території домогосподарства.

3. Вся Ваша система водопостачання має бути змонтована на терморезисторній пайці, та обладнана якісними кранами, так як тиск в системі в середньому 6 атмосфер.

4. Якщо Ви розкопали дорогу, договір не буде підписано з Вами, поки не буде відновлено дорожне покриття (думаю, це і так зрозуміло)

Запуск водопостачання буде проводитися повулично, якщо по вулиці, хоча б один абонент не виконає даних умов, вулиця залишиться без води.

Оплата за водопостачання має впасти нам на рахунок до 10 числа слідуючого місяця з розрахунку 20 грн. за куб.м., так як 15 числа ми проплочуємо за водопостачання Хмельницькводоканалу, згідно показників загального лічильника. Наприклад: за місяць село спожило 10000 куб. м. води має нам надійти 200 000грн., якщо дана сума не поступає до 15 числа, водопостачання припиняється до погашення боргів.

Порада: при користуванні водогоном, не запускайте існуючі колодязі.