Зайшовши за посиланням оплата 2020р ви можете побачити скільки і хто заплатив за воду у 2020р і реально зрозуміти, чому найближчим часом громада може залишитися без водопостачання.

На сьогоднішній день, вже встановлено загальний лічильник на воду в с. Шпиченці, с. Ходаківці, с. Скаржинці, с. Пашківці, найближчим часом буде встановлено в с. Печеське, с. Стуфчинці  та Аркадієвці, проходимо по адресах переписуємо показники лвчильників, виводимо заборгованість. По підсумку місячного споживання від загального обліку мінусуємо споживання по лічильниках і різницю буде розділено на абонентів без лічильника, для найшвидшого наведення порядку по оплатах.

Пуск води в с. Лісові Гринівці назначено на 01 березня 2021р., за умови 100% підписання договорів та опломбування лічильників. Також в цей самий період в селі буде працювати екскаватор з бригадою працівників по відрізанню несанкціонованих підключень до водогону.

З призначенням старости, почалося оформлення договорів на водопостачання. Договора можна оформити безпосередньо в старостаті с. Климашівка, на даному сайті, або при нашому візиті до Вас додому. Планове завершення оформлення договорів та добровільне узаконення несанкціонованих врізок до водогону призначено до 1 березня 2021 року. Далі штрафні санкції. Пломбування лічильників буде здійснюватися після потепління.

В результаті прориву на дачах в с. Тиранівка, була обезвожена система, та замерз клапан перекачки, як наслідок порвана труба біля насосу в скважині і три дні ремонтних робіт за участі Директора КП "Лісовогринівецьке", старости с. Тиранівка та місцевого  депутата Оніщука, при допомозі місцевих мешканців, водопостачання було відновленно. Ура!!!

Кому було цікаво, причинами припинення водопостачання стало:

1. Перепідключення насосної станції до нової лінії електропостачання.

2. Заморожений клапан перекачки

3. Ремонт автоматики

Спільними зусиллями директора КП "Лісовогринівецьке", старости с. Стуфчинці,  депутата Ткача В., мешканців с. Стуфчинці Собка В. та Трофимчука Р. за підтримки Голови ОТГ Гралюка В.В. водопостачання було відновлено. Ура!!!

Шановні абоненти с. Шпиченці, в звязку з тим що ваша  скважина прийшла в негодність і її відновлення не можливе, водопостачання протягом наступних півроку буде в наступному режимі:

1. Буде буритися нова скважина(з місцем на даний момент визначилися) заплановано на травень місяць 2021 року

2. Так як процес буріння з погодженням документації займе біля півроку, протягом місяця буде створено тимчасовий водогін з приватної скважини (йдуть підготовчі роботи, та відшукування коштів)

3. До відновлення стаціонарного водопостачанна  башня буде наповнюватися привозною водою, так що всіх попрошу використовувати воду дуже економно, і будь-ласка проплатіть кошти за використану воду, зараз це дуже важливо для Вас з нами

27 декабря 2020

Хочу Вам зазначити, що КП "Лісовогринівецьке" заплатило за водопостачання с. Лісові Гринівці 12500грн. за листопад місяць, саме стільки нам коштувало наповнити мережу водою та випробувати цілісність системи, з чого ми зробили висновки, що водогін готовий до експлуатації. Залишилися бюрократичні моменти). На даний момент водопостачання припинено.

Подача води буде відновлено при умові 100% оформлення договорів з споживачами, які підєднанні до водогону.

Договір підписується за умови:

1. Має бути лічильник, який ми опломбовуємо. (Лічильник купуєте ви, і монтуєте за власні кошти).

2. Лічильник має бути в колодязі (це може бути круг, мурований колодязь, та хоч бункер до якого в нас має бути цілодобовий доступ) перед першим розгалуженням системи. Розміщення колодязя може бути як біля дороги, так і на території домогосподарства.

3. Вся Ваша система водопостачання має бути змонтована на терморезисторній пайці, та обладнана якісними кранами, так як тиск в системі в середньому 6 атмосфер.

4. Якщо Ви розкопали дорогу, договір не буде підписано з Вами, поки не буде відновлено дорожне покриття (думаю, це і так зрозуміло)

Запуск водопостачання буде проводитися повулично, якщо по вулиці, хоча б один абонент не виконає даних умов, вулиця залишиться без води.

Оплата за водопостачання має впасти нам на рахунок до 10 числа слідуючого місяця з розрахунку 20 грн. за куб.м., так як 15 числа ми проплочуємо за водопостачання Хмельницькводоканалу, згідно показників загального лічильника. Наприклад: за місяць село спожило 10000 куб. м. води має нам надійти 200 000грн., якщо дана сума не поступає до 15 числа, водопостачання припиняється до погашення боргів.

Порада: при користуванні водогоном, не запускайте існуючі колодязі.

 

25.12.2020р по вул. 9 травня в с. Стуфчинці, стався прорив водогону на території домогосподарства, як наслідок частина споживачів шкільної башні, залишилися без води.

На даний момент водопостачання відновлено.

Вже другий тиждень підряд намагаємося витягнути насос зі скважини в с. Шпиченці, але велика глибина 120м, та пливун не дають цього зробити.

На даний момент працює бурова установка, можливо вдастя достати насос, який замулений на великій глибині, та відновити  водопостачання.

Нагадаю, що в серпні місяці цього року була проведена чистка даної скважини, із заміною всіх комплектуючих та насосу на нові, але природні явища виявилися сильнішими, і як наслідок маємо похоронені понад 150 тис. грн., а саме страшне те що ціле село залишилося без води.

Дякую всім небайдужим, хто допомагає нам в ремонті.

Сьогодні проводилися налагоджувальні роботи по тису водопостачання в с. Стуфчинці, причина збою несанкіоноване закриття засувки в мережі. Шановні мешканці, якщо є потреба перекрити воду, будь-ласка попереджайте, а то залишили пів села без води.