Підключення до водогону

1. Потрібна заява споживача на імя директора КП "Лісовогринівецьке" на дозвіл на підключення до водогону.

2. Витяг на право власності будівлі, або землі 

3. Паспорт гр. України


Спеціальні умови для заключення договорів сіл Климашівка та Лісові Гринівці:

1. Якщо Ви врізалися без дозволу, але при цьому у вас всі підєднання на терморезисторній пайці, є колодязь в якому вмонтовано лічильник, ви повністю відновили дорожнє покриття, тоді ви скидаєте заповнений Договір на водопостачання в електронному вигляді мені на поштову скриньку (Поштова скринька: info@kp.net.ua) або приносите заповнений договір в двох екземплярах та копії зазначених вище документів в сільраду для подальшої перевірки, присвоєння номера абонента та підписання, обовязково сплачуєте за використанні куби води з розрахунку 20 грн/куб, і прикріплюєте квитанцію.

2. Якщо Ви врізалися без дозволу, але не виконали умови пункту 1 спеціальних умов, то ви все переробляєте до належного стану, і дієте відповідно до п.1 спеціальних умов. 

3. Якщо Ви врізалися без дозволу і не бажаєте виконати умови п. 1 спеціальних умов то вам буде нарахування оплати за послуги водопостачання   за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/сек. та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу.  розрахунковий період становить один місяць. З подальшим припиненням водопостачання до виконання умов п. 1 спеціальних умов, та проплатою нарахованих коштів, додатково Вас зненавидять всі Ваші сусіди, так як із-за Вас вся вулиця залишиться без водопостачання до виконання Вами вищезащначених умов.

Також читай статтю коли буде вода в с. Лісові Гринівці.